SAGA Copenhagen Vystyklas kūdikiui BLUSH spalvos | EcoTeething.com
  • SAGA Copenhagen VYSTYKLAS Blush

SAGA Copenhagen VYSTYKLAS Blush

SAGA Copenhagen VYSTYKLAS Blush

Gamintojas:SAGA Copenhagen
Prekės kodas:SAGA
Prieinamumas:Sandėlyje
  • 20.90€


0 įvertinimai Parašyti įvertinimą

Aukštos kokybės vystyklai kūdikiui, pagaminti iš GOTS sertifikuotos medvilnės.

Medžiaga yra itin švelni ir minkšta, tad tikrai nedirgins kūdikio odelės. Galima naudoti ir kaip apklotėlį šiltą vasaros dieną.

Vystyklą gausite susuktą į ritinėlį, gražiai perrištą juostele. Viduje bus pridėta instrukcija, kurioje pavaizduota, kaip tinkamai suvystytį kūdikį, kad jam būtų patogu ir jauku.

Tai puiki dovanos idėja mažylio palankynoms! Taip pat galima sukomplektuoti gražų ir praktišką rinkinį, pridedant kramtuką ar BIBS čiulptuką.

Sudėtis: 100% organiška medvilnė, sertifikuota GOTS ženklu.

Išmatavimai: 100 x 100 cm

Priežiūra: plauti skalbimo mašina, ne aukštesnėje kaip 60˚C temperatūroje

Sukurta Danijoje | Pagaminta Indijoje


Kas yra GOTS?

Global Organic Textile Standart (GOTS, liet. tarptautinis ekologiškos tekstilės standartas) yra pirmaujantis pasaulyje ekologiškos tekstilės pluoštų standartas, užtikrinantis produktų ekologiškumą ir pripažįstamas visose rinkose. Šis sertifikavimas apima visus tekstilės gaminių gamybos etapus, nuo žaliavos auginimo iki gaminio transportavimo. Jis užtikrina, kad GOTS sertifikuotas gaminys yra ekologiškas ir socialiai atsakingas. Norint gaminį sertifikuoti GOTS sertifikatu, jis turi būti pagamintas iš ne mažiau kaip 95% ekologiškų pluoštų. Šis universalus standartas užtikrina, kad nenaudojamos bet kokios kenksmingos auginant, dažant, plaunant ar atliekant tekstilės gaminių apdailą. Be to, gamintojai turi laikytis aplinką tausojančios politikos, kuri apima tokius veiksnius kaip sąžininga darbo praktika (įskaitant be vaikų darbo), vandens suvartojimas, nuotekų valymas ir pakuotė, kurioje nenaudojamas PVC plastikas. GOTS sertifikavimo centre yra įdiegtos visapusiškos kontrolės priemonės, kurias pritaiko nepriklausomas sertifikavimo vertintojas, stebintis ir išbandantis kiekvieną gamybos grandinės dalį – nuo ekologiškos medvilnės ūkininko iki verpimo cecho ir importuotojo atliekamų dažymo darbų. Šį sertifikatą turi gamintojo The Organic Company prekės.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus