BIBS čiulptukas kūdikiui RASPBERRY| EcoTeething.com
  • BIBS čiulptukas RASPBERRY

BIBS čiulptukas RASPBERRY

BIBS čiulptukas RASPBERRY

Gamintojas:BIBS
Prekės kodas:BIBS
Prieinamumas:Sandėlyje
  • 4.50€

Galimi pasirinkimai


0 įvertinimai Parašyti įvertinimą

Ko gero pats populiariausias čiulptukas pasaulyje! Vyšnios formos žindukas atkartoja krūties spenelį, o lengvas, į išorę išlenktas skydelis neleidžia odai sudirgti.

Sudėtis: 100% natūralus lateksas, polipropileno skydelis. Be BPA, PVC ir ftalatų. Čiulptukas bus supakuotas rudame maišelyje.

Galimi du dydžiai: 0-6 mėn ir 6-18 mėn

Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo rodomų jūsų ekranuose. Čiulptukai yra nekeičiami ir negrąžinami. Rekomenduojama čiulptukus keisti kas 4-6 savaites (naudojant intensyviai - kas mėnesį).

Jei renkatės čiulptuką su laikikliu, yra du pasirinkimai: OWEN laikiklis ir AMBER laikiklis. Kuo jie skiriasi?

OWEN laikiklis yra pagamintas iš minkšto medvilninio 'siūlo' (angliškai žinomo kaip ''t-shirt yarn''). Jis yra minkštas ir švelnus, lankstensis nei zomšo juostelė. Ilgiau naudojant, gali kiek išsitampyti. Laikiklio ilgis be užsegimo - apie 13-14 cm

AMBER laikiklis yra pagamintas iš zomšo juostelės. Jis yra kietesnis, nei OWEN laikiklis (bet tikrai nešiurkštus!), bet su laiku nepakeičia savo formos. Tamsesnės spalvos gali kiek dažyti, todėl venkite kontakto su vandeniu. Laikiklio ilgis be užsegimo - apie 13-15 cm

Tiek OWEN tiek AMBER laikikliai nėra kramtukai, neleiskite mažyliams jų dėti į burną. Kadangi jie yra trumpesni, nei yprasti laikiklisi, patogiausia juos segti pečių srityje.

PASTABOS. Atidžiai apžiūrėkite čiulptuką ir patampykite į visas puses. Jei pastebėjote kokius nors pažeidimus ar nusidėvėjimus, iš karto išmeskite. Nepalikite tiesioginėje saulės šviesoje, šalia karščio šaltinių ar dezinfekciniame skystyje (ilgiau nei rekomenduojama). Prieš naudojimą apžiūrėti, pavirinti karštame vandenyje apie 5 min., atvėsus išspausti likusį vandenį. Kadangi tai yra natūralios gumos čiulptukas, tai naudojamas jis gali išsipūsti ir patamsėti, tad nepamirškite jo pakeisti pagal gamintojo rekomendacijas.

Laikyti sausame, švariame, uždarame dėkle, prieš kiekvieną naudojimą nuplauti. Galima šaltai sterilizuoti. Nedėti į indaplovę ir mikrobangų krosnelę. 

Atitinka saugumo reikalavimus EN1400.

Pagamintas ir sukurtas Danijoje


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus