Pinti čiulptuko laikikliai OWEN klasikiniai | EcoTeething.com
  • OWEN klasikinis | Čiulptuko laikiklis

OWEN klasikinis | Čiulptuko laikiklis

OWEN klasikinis | Čiulptuko laikiklis

Gamintojas:Eco Teething
Prekės kodas:owen-clip
Prieinamumas:Sandėlyje
  • 7.00€

Galimi pasirinkimai


0 įvertinimai Parašyti įvertinimą

šie čiulptuko laikikliai yra tokie mieli, kad tikrai nepaliks abejingų! jie išsiskiria tuo, kad nėra ilgi, ir net vaikučiui ropojant neleis soskytei išsipurvinti (mažyliui ropojant, prisekite laikikli prie rūbelių ties petuku ar link nugarytės, tada jis nepasieks žemės).

kadangi laikikliai yra lengvi, tiks nuo pirmųjų dienų iki metukų ir ilgiau.

jais galite prisegti bet ką: soskytę, kramtuką, žaisliuką, puoduką su vandeniu ir pan. tiesiog perkiškite laikiklio galą su kilpute ir perverkite užsegimą per kilputę, taip užtvirtindami norimą daiktą.

laikikliai pagaminti iš švelnių medvilnės siūlų (angliškai vadinamų ''t-shirt yarn''), pritvirtinti prie metalinių užsegimų (kurie sudėtyje neturi nikelio ar švino).  juostelei pritvirtinti prie užsegimo naudojami netoksiški klijai.

Nuo šiol laikikliams naudojami nauji užsegimai - metaliniai su dviem skylutėmis (žiūrėkite nuotrauką su pavyzdėliu). Priklausomai nuo turimų likučių, savo laikiklį galite gauti su seno modelio, arba jau naujo modelio užsegimu.

laikikliai yra įvairių spalvų, išsirinkite Jums patikusią iš meniu.

laikiklių ilgis yra apie 13-14 cm be užsegimo.  atkreipiame dėmesį, kad šie laikikliai nėra skirti kramtymui ar dantukų masažavimui, tad naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra.

Priežiūra: plaukite po šiltu tekančiu vandeniu, galite naudoti švelnų muilą. palikite išdžiūti natūraliai, netampykite, kol laikiklis šlapias

PERSPĖJIMAS!

Būtinai Patikrinkit laikiklį Kiekvieną Kartą Duodami Jį Kūdikiui. Jei Pastebite Bet Kokius Pasikeitimus - Nustokite Naudoti


niekada neprailginkite čiulptuko laikiklio!

čulptuko laikiklių negalima tvirtinti prie petnešų, juostelių, laisvų drabužių ir pan. Visuomet stebėkite kūdikį ir nepalikite be priežiūros.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus