AMBER laikiklio derinys soskytei| EcoTeething.com
  • AMBER laikiklio derinys soskytei

AMBER laikiklio derinys soskytei

AMBER laikiklio derinys soskytei

Gamintojas:BIBS
Prekės kodas:amber-clip
Prieinamumas:Sandėlyje
  • 7.00€

Galimi pasirinkimai


0 įvertinimai Parašyti įvertinimą

Čia galite įsigyti gražiai derantį AMBER laikiklį savo BIBS čiulptukui.

Spalvos parenkamos mūsų nuožiūra, pagal tai, kuri yra artimiausia konkrečiam čiulptukui.

Ne Visos Čiulptukų Spalvos Turi Identiškus Laikiklių Atitikmenis, Tad Sąraše Rasite Ne Visus Pavadinimus. Šių Čiulptukų Panašių Spalvų Nėra, Tad Pateikiame Rekomendacijas, Pagal Kurias Įsigyti Spalvas Galite Pačios:

CHESTNUT - šokolado ruda
DARK OAK, DARK OAK NIGHT - chaki / karamelė
MUSTARD - geltona / garstyčių
SUNSHINE - šviesiai geltona
TURQUOISE - tamsi mėtinė / turkio mėlyna
BABY BLUE, MIDNIGHT, NAVY, PETROL, PISTACHIO, SAGE, WOODCHUCK  - Panašių Spalvų Neturime

Kaip išsirinkti: nesvarbu ar perkate naują čiulptuką ar norite laikiklio jau turimam čiulptukui,  pasirinkimų meniu pažymėkite čiulptuko spalvą, kuriai norite derančio laikiklio. 

SVARBU: ši kaina yra tik laikiklio, čiulptuką turite įsigyti atskirai.

Nuo šiol laikikliams naudojami nauji užsegimai - metaliniai su dviem skylutėmis (žiūrėkite nuotrauką su pavyzdėliu). Priklausomai nuo turimų likučių, savo laikiklį galite gauti su seno modelio, arba jau naujo modelio užsegimu.

***

Šie Čiulptuko Laikikliai Yra Tokie Mieli, Kad Tikrai Nepaliks Abejingų! Jie Išsiskiria Tuo, Kad Nėra Ilgi, Ir Net Vaikučiui Ropojant Neleis Soskytei Išsipurvinti (Mažyliui Ropojant, Prisekite Laikiklį Prie Rūbelių Ties Petuku Ar Link Nugarytės, Tada Jis Nepasieks Žemės).

Kadangi Laikikliai Yra Lengvi, Tiks Nuo Pirmųjų Dienų Iki Metukų Ir Ilgiau.

Jais Galite Prisegti Bet Ką: Soskytę, Kramtuką, Žaisliuką, Puoduką Su Vandeniu Ir Pan. Tiesiog Perkiškite Laikiklio Galą Su Kilpute Ir Perverkite Užsegimą Per Kilputę, Taip Užtvirtindami Norimą Daiktą.

Laikikliai Pagaminti Iš Sintetinio Zomšo Juostelių, Pritvirtinti Prie Metalinių Užsegimų (Kurie Sudėtyje Neturi Nikelio Ar Švino).  Juostelei Pritvirtinti Prie Užsegimo Naudojami Netoksiški Klijai.

Laikiklių Ilgis Yra Apie 14-15 Cm Be Užsegimo.  Atkreipiame Dėmesį, Kad Šie Laikikliai Nėra Skirti Kramtymui Ar Dantukų Masažavimui, Tad Naudokite Tik Su Suaugusiųjų Priežiūra.

Priežiūra: Valykite Sudrėkinta Medvilnine Servetėle Ir Palikite Išdžiūti Natūraliai. 

PERSPĖJIMAS!

Būtinai Patikrinkit Laikiklį Kiekvieną Kartą Duodami Jį Kūdikiui. Jei Pastebite Bet Kokius Pasikeitimus - Nustokite Naudoti


Niekada Neprailginkite Čiulptuko Laikiklio!

Čulptuko Laikiklių Negalima Tvirtinti Prie Petnešų, Juostelių, Laisvų Drabužių Ir Pan. Visuomet Stebėkite Kūdikį Ir Nepalikite Be Priežiūros.


Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus